Доброго дня!
Ми - вихователь-методист, вчитель-логопед, музичний керівник, практичний психолог та медична сестра дошкільного навчального закладу №24 "Калинка".
Щиро раді вітати Вас у своєму блозі а також на сайті нашого закладу, який має назву "Сад здійснення бажань"!

24.11.17

Шановні мами і тата, бабусі і дідусі

Відповідно до нового Закону «Про освіту» колектив закладу вносить зміни у форми  та вид  своєї діяльності.
Педагогічний колектив просить  вас  прийняти участь і допомоги в організації сучасного Новорічного карнавалу для наших дітей.  Наші малюки - сучасні  діти і вони потребують сучасних свят.
З  метою виховання високих моральних якостей наших дітей з 1 грудня 2017 року буде реалізовуватися (з вашою активною допомогою) авторський проект « Радісна Зима».
1 грудня оголошено(відповідно до річного плану роботи закладу) загально садовий день  Доброти та День народження Діда Мороза.  До цього дня батьків разом з дітьми просимо вивчити вірш на зимову тематику та приготувати сюрприз для Діда Мороза (поробки буде оформлено у виставку в вестибюлі закладу).  В цей день вихователі проводять тематичне заняття про значення доброти у житті людей. Діти розповідають вивчені вірші, пишуть листа Діду Морозу,  малюють малюнки , готують солодощі та пригощають один одного,  ходять у гості до малюків.  Ми запрошуємо вас бути присутніми на цьому занятті.
5 грудня пройде  Зимове родинне свято у старшій групі «Сонечко».
13 грудня –розвага до свята Андрія(старша група «Веселка»).
19 грудня проектна діяльність продовжиться театралізованим дійством до Свята Святого Миколая.
20 та 21 грудня о 10.00 у музичній залі нашого закладу пройдуть Новорічні карнавали для дітей та батьків. (Графік буде викладено додатково).
Просимо вас  погодити та приготувати новорічний костюм для вашої дитини, вас чекають подарунки та веселі сюрпризи .Особливими  подарунками будуть відзначені родини, які приготують власний номер для Дідуся Мороза!
Ви  чекаєте  дива?    Ми вам його з радістю подаруємо!
Дякуємо за розуміння та підтримку!


                                                                                           Ваші друзі –вихователі

Немає коментарів:

Дописати коментар